Сонцезахисні окуляри забезпечують захист від надмірної дії сонця, у тому числі його видимих і невидимих компонентів, а також роблять Ваш образ унікальним і неймовірно привабливим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Форма | Квадратная |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Коричневый |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 54 мм |
| Высота линзы | 60 мм |
| Общая ширина | 138 мм |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 344 ₴




